Bytový dům "Pod Karlovem"ulice k Pazderně, Benešov

O projektu
Dovolujeme si vám představit nově vznikající 2. etapu výstavby bytových domů „Pod Karlovem“ v klidné části Benešova nedaleko centra (8 minut chůze). Veškerá občanská vybavenost je snadno dostupná, např. základní škola a školka se nachází ve vzdálenosti cca 400 m.

1. etapa tohoto projektu byla již úspěšně završena a zahájení výstavby 2. etapy je plánováno v průběhu roku 2017 s předpokládaným ukončením 11/2018. V nabídce je 27 bytových jednotek, dále 2 garáže a 9 garážových stání.

Dispoziční členění bytů je v různých variantách a velikostech – 1+kk, 1(2)+kk, 2+kk a 3+kk s výměrami od 29 m2 do 88 m2. Součástí většiny bytů jsou balkóny, lodžie či terasy, ze kterých je příjemný výhled do okolí. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Orientace celého domu a pobytových místností bytů převážně na jih zajišťuje příjemné prostředí s dostatkem světla a slunečního svitu.

Standardní vybavení bytů a částečně i dispoziční členění lze pozměnit dle konkrétních požadavků kupujícího během realizace stavby.


Startovací byty
Startovací byty jsou malometrážní nové byty, určené pro mladé páry nebo jednotlivce. Zvažujete-li bydlení v nájemním bytě či koupi bytu, pak si porovnejte výši nájmu bytu s výší splátky hypotéky za vlastní bydlení. Zjistíte tak, jako my, že je výhodnější investovat do svého bydlení, do své budoucnosti. Navíc byt v osobním vlastnictví lze v budoucnosti prodat či pronajmout. Což je zajímavé nejenom ve chvíli, kdy potřebujete na delší dobu odcestovat nebo již kapacita bytu nestačí a Vy potřebujete větší.